Informacja

W dniu 02.05.19 sklep stacjonarny będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia.

Sale
Snorkel Jeep Wrangler TJ - Akcesoria off-road

Snorkel Jeep Wrangler TJ

W magazynie
279.00 PLN
299.00 PLN
Oszczędzasz: 20.00 PLN
TEN PRODUKT KUPISZ U NAS NA R A T Y
Oblicz ratę

Jeep Wrangler TJ to model produkowany począwszy od 1997 roku do 2006 roku, kiedy to w 2007 został zastąpiony przez nowszą wersję Jeepa Wranglera JK. Najbardziej terenowa wersja Wranglera TJ - Rubicon - weszła do produkcji w 2003 roku - Jeep zyskał tarczowe hamulcej tylnej osi, nowe obręcze kół 16", blokadę mostów oraz przełożenie reduktora 4.0 (poprzednio 2,73). W 2006 pojawiła się jeszcze wydłużona wersja Unlimited z większym bagażnikiem i miejscem dla pasażerów z tyłu.

Doposażenie auta w snorkel Jeep Wrangler TJ dodatkowo podnosi jego możliwości jazdy w wymagającym terenie - całkowita ochrona silnika przed zassaniem wody do wnętrza silnika pozwala na pokonywanie brodów i głębszych zbiorników lub rzek. Dedykowany do Wranglera TJ snorkel został starannie wytworzony z bardzo wytrzymałego polimeru LLDPE, odpornego na zarysowania, uderzenia gałęzi czy działanie niskich temperatur. 

W zestawie z oferowanym przez nas snorkelem znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu (śruby, nity, elementy gumowe i zaciski) włącznie z szablonem, który ułatwia całą operację.

 

Koszt dostawy: 17.00 PLN
Marka: Janpol
Dostępność: W magazynie
Ilość:
-
+

Produkty powiązane (7)

Zobacz wszystkie